המלצות לקוחותינו

עידית אבו, מודיעין.
"איגור הוא לא נגר, הוא אמן! פשוט תענוג לעבוד איתו, לחשוב איתו ביחד ולדעת שהולכים לקבל את התוצר הטוב ביותר והמוקפד ביותר!"

הילה אליחי, תל אביב.

"ממליצה בחום על איגור. לאחר חיפושים אחר הנגר המתאים מצאנו את איגור שהפך את הסיפרייה שחלמנו עליה למציאות. איגור ליווה אותנו משלב התכנון ועד שלב היישום בסבלנות , מקצועיות והגינות. יצא מושלם!!!"

יואב שאפרנק, תל אביב.
"זה לא טעות, כשעושים מטבח באהבה מרגישים את זה. כל מה שאנחנו מכינים ומבשלים יוצא לנו טעים! ממש תודה איגור, אתה נגר מוכשר וסקרן. ליוות אותנו בסבלנות ובחביבות רבה לאורך הדרך. היית סופר מקצועי ומלא השראה לזן בעלי המקצוע. שמח שהזמנו ממך!"

טל מידן, תל אביב.

"איגור נגר עם דנא מרענן בתחום, חשיבה מחוץ לקופסה, ראש גדול, נאמנות ללקוח ולתהליך ועמידה בזמנים. תמיד תוצאה משמחת! נהנית מהדרך המשותפת שלנו!"

עדי ולצר, תל אביב.

"נפגשתי עם איגור כשהיה לי רק רעיון כללי לשולחן יצירה לילדות שלי. אחרי שיחה קצרה איגור הפך את החלום שלי לשרטוט על נייר, ואח״כ לרהיט מוקפד, איכותי והכי חשוב יפה ומשתלב באופן מושלם בעיצוב הבית. ממליצה בחום!"

עדנה נוי. גני תקווה.

"איגור היה מה שבעל מקצוע צריך להיות: איש של מילתו. דייקן. אמין ותומך. נכנס לראש שלי עד הסוף. 5 (!!!!!) מפגשי ייעוץ בביתי אחרי ששלחתי אותו לראות דברים מסחריים שמצאו חן בעיני הניבו את העצוב הסופי שאישרתי. לתדהמתי המוצר בהדמייה תאם את המוצר שעל הקיר בדיוק של 100 אחוזים."

נועה הראל. הרצליה.

"איגור נגר מקצועי,מוכשר,אמין ומדויק מאוד ! תענוג לעבוד איתו והתוצאה בהתאם.ממליצה מאוד."

איה משעל. תל אביב.

"הגעתי לאיגור אחרי המלצה מחברה. איגור לא התפשר על לוחות הזמנים אבל זה היה שווה כל רגע של המתנה. כל יום אני נהנת מהתוצאה המדהימה. תודה איגור. אתה אומן, איש הגון וישר.."

  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Pinterest - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© SOLOVEY - Fine Art Carpentry 2019